Kola Beran Brdmanův pařez – startovní listina

Jméno Klub Pohlaví Registrace
Město Ročník Kategorie
Michal Dudla SK Vlaška muž 1.1.1970
Dobříš 1974 M2 40 – 49 let (1978–1969)
Jana Korbová Novovesák žena 1.1.1970
Nová Ves pod Pleší 1985 Z1 18 – 35 let (2000–1983)
Vilém Boubal PANDA klub muž 1.1.1970
Dobříš 2011 Chlapci A 8 – 9 let (ročník 2010–2009)
Jan Pavlíček STS Chvojkovice-Brod "B" muž 1.1.1970
Dobříš 1980 M3 50 – 59 let (1968–1959)
Jan Pavlíček STS Chvojkovice-Brod "B" muž 1.1.1970
Dobříš 1966 M3 50 – 59 let (1968–1959)
Tomáš Pavlíček STS Chvojkovice-Brod "B" muž 1.1.1970
Dobříš 2001 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Šárka Antropiusová Marvel team žena 1.1.1970
Obecnice 1989 Z1 18 – 35 let (2000–1983)
Roman Lux d.Cycle muž 1.1.1970
Mníšek pod Brdy 1975 M2 40 – 49 let (1978–1969)
Martin Pokorný SK Zahořany muž 1.1.1970
Zahořany 1974 M2 40 – 49 let (1978–1969)
Ondřej Pokorný SK Zahořany muž 1.1.1970
Zahořany 2005 Chlapci C 12 – 13 let (ročník 2006–2005)
Jiří Procházka BTK EURO BIKE Praha muž 1.1.1970
Všeradice 1970 M2 40 – 49 let (1978–1969)
Jan Jírů Trenér psů.cz muž 1.1.1970
Praha 1966 M3 50 – 59 let (1968–1959)
Eliška Havlíčková One MD žena 1.1.1970
Dobříš 2011 Dívky A 8 – 9 let (ročník 2010–2009)
Adélka Havlíčková One MD žena 1.1.1970
Dobříš 2009 Dívky A 8 – 9 let (ročník 2010–2009)
Aleš Plzenský Brdonoš Team muž 1.1.1970
Příbram 1978 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Ondrej Bloudek VK Blesk muž 1.1.1970
Prague 1977 M2 40 – 49 let (1978–1969)
Vojtěch Novák Redfrog Conkline Bikeinvest muž 1.1.1970
Mníšek pod Brdy 1989 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Vojtěch Svoboda muž 1.1.1970
Dobříš 2008 Chlapci B 10 – 11 let (ročník 2008–2007)
Zdeněk Trejbal Old school boys muž 1.1.1970
Beroun 1977 M2 40 – 49 let (1978–1969)
Tomáš Pomahač Pobuk muž 1.1.1970
Buková u Příbramě 2009 Chlapci A 8 – 9 let (ročník 2010–2009)
Jan Řezníček SK Zahořany muž 1.1.1970
Zahořany 1984 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Klara Cerna Nafrněnky žena 1.1.1970
Praha 1990 Z1 18 – 35 let (2000–1983)
miroslav kubicek porto team muž 1.1.1970
dobris 1960 M3 50 – 59 let (1968–1959)
Miroslav Brajer porto team muž 1.1.1970
Dobříš 1969 M2 40 – 49 let (1978–1969)
Roman Schrodl muž 1.1.1970
Pribram 1978 M2 40 – 49 let (1978–1969)
Martin Fic STS Chvojkovice Brod "B" muž 1.1.1970
Dobříš 1974 M2 40 – 49 let (1978–1969)
Radka Ficová STS Chvojkovice Brod "B" žena 1.1.1970
Dobříš 1973 Z2 36 – 45 let (1982–1973)
Barbora Ficová STS Chvojkovice Brod "B" žena 1.1.1970
Dobříš 2001 Juniorky 16 – 17 let (2002–2001)
Markéta Ficová STS Chvojkovice Brod "B" žena 1.1.1970
Dobříš 2004 Dívky D 14 – 15 let (ročník 2004–2003)
Ondřej Vacek Mongoose bikes muž 1.1.1970
Dobříš 1989 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Aleš Bělohlávek Ski bike Radotín muž 1.1.1970
Podbrdy 1976 M2 40 – 49 let (1978–1969)
Světlana Raykhman Ski bike Radotín žena 1.1.1970
Praha 1979 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Vojtěch Suchopár muž 1.1.1970
Dobříš 1998 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Jan Přeborovský Triatlon Team Příbram muž 1.1.1970
Nečín 1991 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Zdeněk Steiner MTB TEAM SK CHYŇAVA muž 1.1.1970
Chyňava 1988 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Tomáš Janů muž 1.1.1970
Mníšek pod Brdy 2009 Chlapci A 8 – 9 let (ročník 2010–2009)
Oldřich Pechar Hejvy´s Intimmate Team muž 1.1.1970
Praha 1984 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Vladislav Doležal Brdonoš Team muž 1.1.1970
Liha 1999 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Milan Řezník Hejvy´s Intimmate Team muž 1.1.1970
Praha 4 1957 M4 60 a více let (1958 a méně)
Eliška Šantorová BSK Cyklo-market žena 1.1.1970
Dobříš 2009 Chlapci A 8 – 9 let (ročník 2010–2009)
Alexandr Synek muž 1.1.1970
Dobříš 2012 Chlapci A 8 – 9 let (ročník 2010–2009)
Tomáš Janů Bike Puzzle muž 1.1.1970
Mníšek pod Brdy 1975 M2 40 – 49 let (1978–1969)
Aneta Mala Malosi žena 1.1.1970
Dobris 2009 Juniorky 16 – 17 let (2002–2001)
Jiří Lenc MTB Šumava Riders muž 1.1.1970
Vimperk 1954 M4 60 a více let (1958 a méně)
Radka Kašpírková žena 1.1.1970
Dobříš 1981 Z2 36 – 45 let (1982–1973)
Jan Pavelka muž 1.1.1970
Liberec 1952 M4 60 a více let (1958 a méně)
Petr Švancar STS Chvojkovice Brod " B " muž 1.1.1970
Dobříš 1969 M2 40 – 49 let (1978–1969)
Filip Švancar STS Chvojkovice Brod " B " muž 1.1.1970
Nová Ves pod Pleší 2004 Chlapci D 14 – 15 let (ročník 2004–2003)
Matěj Švancar STS Chvojkovice Brod " B " muž 1.1.1970
Nová Ves pod Pleší 1998 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Tomáš Spilka Redfrog Conkline Bikeinvest muž 1.1.1970
Praha 1993 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Pavel Svoboda SK Vlaška muž 1.1.1970
Dobris 1969 M2 40 – 49 let (1978–1969)
Dana Pačandová Hejvy's intimmate team žena 1.1.1970
Praha 1971 Z3 46 a více let (1972– a méně)
Karolína Dušková Oxygen Příbram žena 1.1.1970
Dobříš 2004 Dívky D 14 – 15 let (ročník 2004–2003)
Adam Rajmont muž 1.1.1970
Praha 1992 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Tomáš Hofman muž 1.1.1970
praha 1993 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Jirka Markes Trimet Dobříš muž 1.1.1970
Dobříš 1987 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Ivona Nájemníková žena 1.1.1970
Dobříš 1987 Z1 18 – 35 let (2000–1983)
David Horyna SK Zahořany muž 1.1.1970
ZAHOŘANY 1980 M3 50 – 59 let (1968–1959)
Šimon Horyna SK Zahořany muž 1.1.1970
ZAHOŘANY 2003 Chlapci D 14 – 15 let (ročník 2004–2003)
Jiri Čáslava los kolos muž 1.1.1970
Pribram 1977 M2 40 – 49 let (1978–1969)
Jiří Lantora muž 1.1.1970
Příbram 2 1977 M2 40 – 49 let (1978–1969)
Radek Šimek Eleven Mercedes Mitas muž 1.1.1970
Malé Kyšice 1980 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Jan Tvrz BSK Cyklo-Market juniors muž 1.1.1970
Dobříš 2009 Chlapci A 8 – 9 let (ročník 2010–2009)
Anna Tvrzová žena 1.1.1970
Dobříš 2012 Dívky A 8 – 9 let (ročník 2010–2009)
Jan Pejša smí být prázdné muž 1.1.1970
Sedlčany 1975 M2 40 – 49 let (1978–1969)
Ladislav Sarnovský VK Blesk muž 1.1.1970
Nový Knín 1979 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Petr Švehla Los Kolos muž 1.1.1970
Příbram 1977 M2 40 – 49 let (1978–1969)
David Lundák Lapierrre muž 1.1.1970
Drhovce 1986 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Václav Zeman Bell muž 1.1.1970
Dobříš 1984 M1 18 – 39 let (2000–1979)