VIVOBAREFOOT 7 rybníků swimrun – startovní listina

Kategorie Registrace Zaplaceno
Jméno Město Pohlaví
Tým Ročník
mužský pár 3.3.2018 Ne
Michal Dudla Dobříš muž
SK Vlaška 1974
Gudmund Kubrtonen Dobříš muž
PPF 1978
smíšený pár 4.3.2018 Ne
Petr Plodík Praha muž
1979
Jitka Tlustá Praha žena
1985
ženský pár 4.3.2018 Ne
Jana Malkova Praha žena
1977
Ondřej Málek Blansko muž
1981
mužský pár 4.3.2018 Ne
Tomáš Kroupa Brno, muž
Konrad team – Koňové 1987
Jiří Kalus Brno muž
Konrad team – Koňové 1993
mužský pár 5.3.2018 Ne
David Běloušek Vysoké Mýto muž
1990
Ondřej Kozák Vysoké Mýto muž
1988
mužský pár 10.3.2018 Ne
Radek Švajcr Litice muž
Osel Racing 1972
Lukáš Hirman Plzeň muž
Osel Racing 1983
smíšený pár 12.3.2018 Ne
Tomáš Martínek Praha muž
1982
Lenka Jankůjová Praha žena
1985
ženský pár 14.3.2018 Ne
Mirka Pavlů Mladá Boleslav žena
Hejvy´s intimmate team 1975
Petra Stočesová Praha žena
Hejvy´s intimmate team 1975
mužský pár 17.3.2018 Ne
Dalibor Toman Příbram muž
STEPBROTHERS 1983
Michael Gulyáš Příbram muž
STEPBROTHERS 1986
mužský pár 19.3.2018 Ne
Jan Pavlíček Dobříš muž
STS Chvojkovice-Brod "B" 1966
Tomáš Pavlíček Dobříš muž
STS Chvojkovice-Brod "B" 2001
ženský pár 23.3.2018 Ne
Kateřina Jasanská Praha 1 žena
žravé koně 1988
Michaela Kopalová Praha 7 žena
žravé koně 1987
mužský pár 26.3.2018 Ne
Petr Peškař Podlesí muž
Brdonoš 1973
Marcel Forejt Podlesí muž
Brdonoš 1975
smíšený pár 26.3.2018 Ne
Martin Krůta Jelence muž
SK Neplavci 1978
Jana Lenemayer Nový Knín žena
Nafrnenky 1983
smíšený pár 3.4.2018 Ne
Adam Rydlo Jablonec nad Nisou muž
Adamův klubík 1992
Iveta Marešová Jablonec nad Nisou žena
Iveťákův klubík 1994
ženský pár 5.4.2018 Ne
Daniel Jurak Praha muž
Etriatlon 1967
Petr Valeš Hostivice muž
Etriatlon 1975
smíšený pár 18.4.2018 Ne
Veronika Miková Praha žena
Mika training 1988
Tomáš Mika Praha muž
Mika training 1987
ženský pár 19.4.2018 Ne
Květa Popjuková Praha Radotín žena
Matky na tripu 1978
Sáva Macourková Zbraslav žena
Matky na tripu 1980
ženský pár 26.4.2018 Ne
Petr Švancar Dobříš muž
STS Chvojkovice Brod "B" 1969
Matěj Švancar Dobříš muž
STS Chvojkovice Brod "B" 1998
mužský pár 11.5.2018 Ne
Roman Bonk Příbram muž
Husky a remorkér 1993
Václav Kolář Příbram muž
Husky a remorkér 1993
smíšený pár 15.5.2018 Ne
Tomáš Dušánek Rybníky muž
Los Alamos 1980
Pavla Kolářová Dobříš žena
SK Vlaška 1978
smíšený pár 16.5.2018 Ne
Martin Fic Dobříš muž
STS Chvojkovice Brod "B" 1974
Radka Ficová Dobříš žena
STS Chvojkovice Brod "B" 1973
mužský pár 22.5.2018 Ne
Radim Štefan Mělník muž
Run the World 1974
Martin Štefík Praha muž
Run the World 1983
mužský pár 22.5.2018 Ne
Tomáš Grim Praha muž
EXIT Team Prostě běhám 1970
Jan Ďuk Příbram muž
EXIT Team Prostě běhám 1980
smíšený pár 23.5.2018 Ne
Bohumil Jahn Kralupy nad Vltavou muž
Škodíkův Team 1980
Alice Lencová Chomutov žena
Škodíkův Team 1993
smíšený pár 26.5.2018 Ne
Stanislav Kahánek Praha muž
Dýmka míru 1981
Pavla Musilová Tišnov žena
Dýmka míru 1976
smíšený pár 26.5.2018 Ne
David Sajner Praha muž
Team ZOOT TRI Europe 1980
Michaela Illíková Praha žena
Etriatlon Team 1979