Jarní běh pro zdraví 2018 – startovní listina

Jméno Klub Pohlaví Registrace
Město Ročník Kategorie
Josef Tenkrát Běžec z Rosovic muž 21.1.2018
Rosovice 1972 M2 40 – 49 let (1978–1969)
Pavel Štěpánek Spartak Pouště muž 21.1.2018
Praha 1982
Jan Havlicek OneMD muž 21.1.2018
Dobris 1973 M2 40 – 49 let (1978–1969)
Kateřina Kšánová Kšánovi žena 21.1.2018
Dobříš 1982 Z2 36 – 45 let (1982–1973)
Martin Kšána Kšánovi muž 21.1.2018
Dobříš 1987 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Hana Trnková Kocourková Runsport team žena 22.1.2018
Praha Zbraslav 1978 Z2 36 – 45 let (1982–1973)
Tomáš Hrbáček SK Velká Hraštice muž 24.1.2018
Velká Hraštice 1978 M2 40 – 49 let (1978–1969)
Jan Urban SK Velká Hraštice muž 24.1.2018
Velká Hraštice 1971 M2 40 – 49 let (1978–1969)
Petr Koula Stará Huť muž 24.1.2018
Stará Huť 1984 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Tomáš Redlich San Piego muž 24.1.2018
Dobříš 1988 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Ondřej Procházka SK Brdy muž 26.1.2018
Praha 3 1987 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Daniel Flígr Krotitelé dechů muž 28.1.2018
Dobříš 1975 M2 40 – 49 let (1978–1969)
Jan Pejša smí být prázdné muž 29.1.2018
Sedlčany 1975 M2 40 – 49 let (1978–1969)
Jan Pavlíček STS Chvojkovice-Brod "B" muž 30.1.2018
Dobříš 1966 M3 50 – 59 let (1968–1959)
Tomáš Pavlíček STS Chvojkovice-Brod "B" muž 30.1.2018
Dobříš 2001 Junioři 16 – 17 let (2002–2001)
Adéla Pavlíčková STS Chvojkovice-Brod "B" žena 30.1.2018
Dobříš 2004 Dívky D 14 – 15 let (ročník 2004–2003)
Silvie Appeltová LIMAX MAXIMUS žena 2.2.2018
Benátky nad Jizerou 1990 Z1 18 – 35 let (2000–1983)
Michala “Mišu” Spudilová LIMAX MAXIMUS žena 2.2.2018
Praha 1979 Z2 36 – 45 let (1982–1973)
Pavel Svoboda SK Vlaška muž 4.2.2018
Dobříš 1969 M2 40 – 49 let (1978–1969)
Michal Zadražil Noufýr muž 4.2.2018
Hořovice 1979 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Květa Popjuková žena 4.2.2018
Praha Radotín 1978 Z2 36 – 45 let (1982–1973)
Gabriela Kačerová OneMD žena 9.2.2018
Rosovice 1976 Z2 36 – 45 let (1982–1973)
Jan Růžička Pouště muž 14.2.2018
Mokrovraty 1971 M2 40 – 49 let (1978–1969)
Martin Vajner muž 15.2.2018
Nový Knín 1974 M2 40 – 49 let (1978–1969)
Svatopluk Šťáska muž 15.2.2018
Praha 1978 M2 40 – 49 let (1978–1969)
Petr Laštovka muž 22.2.2018
Pouště 1952 M4 60 a více let (1958 a méně)
Lukáš Korba Novovesáci muž 26.2.2018
Nová Ves pod Pleší 1983 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Mirka Pavlů Hejvy´s Intimmate Team žena 28.2.2018
Mladá Boleslav 1975 Z2 36 – 45 let (1982–1973)
Michaela Pajkrtová BSK racing žena 28.2.2018
Dobříš 1979 Z2 36 – 45 let (1982–1973)
Jan Provazník Bohutín muž 1.3.2018
Bohutín 1979 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Martin Eibl \\\ muž 1.3.2018
Suchodol 1984 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Petr Ullmann muž 4.3.2018
Praha 1984 M1
Vojtěch Tesárek Dudes & Barbies muž 4.3.2018
Dobříš 1993 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Jakub Sládeček Senešnice muž 7.3.2018
Senešnice 1974 M2 40 – 49 let (1978–1969)
Martin Šilhánek muž 9.3.2018
Jince 1999 M1
Dana Pačandová Hejvy's intimmate team žena 11.3.2018
Praha 5 1971 Z3
gabriela mrstna žena 12.3.2018
Praha 1974 M2
Tomáš Kilián muž 13.3.2018
Nová Ves pod Pleší 1990 M1
Lucie Hrušková Hejvy's intimmate team žena 14.3.2018
Měchenice 1973 M2
Petra Zemanová žena 14.3.2018
Milín 1981 Z2
Veronika Klášterková žena 14.3.2018
Praha 1990 Z1
Pavla Kolářová SK Vlaška žena 15.3.2018
Dobříš 1978 Z2
Ivo Hotový Fakeer Team muž 18.3.2018
Praha 1982 M1
Atlet Brko Nafrnenky žena 19.3.2018
Novy Knin 1983 Z1
Milan Tuháček SK Prdlavky muž 19.3.2018
Příbram 5 1965 M3
Zdeněk Vokuš Liberec muž 20.3.2018
Liberec 8 1956 M4
Dana Vokušová Liberec žena 20.3.2018
Liberec 8 1977 Z2
Vojtěch Lhota muž 20.3.2018
Praha 1987 M1
Zuzka Treybalová Hejvy´s Intimmate Team žena 21.3.2018
Praha 1968 Z3
Jana Turečková TK Bohutín žena 21.3.2018
Příbram 1968 Z3 46 a více let (1972– a méně)
Miroslav Mařík Energon Dobříš muž 22.3.2018
Dobříš 1972 M2 40 – 49 let (1978–1969)
Miroslav Vospěl muž 22.3.2018
Buková u Příbramě 1977 M2 40 – 49 let (1978–1969)
Petr Zakopal muž 24.3.2018
Brno 1993 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Ján Motola muž 25.3.2018
Velké Přílepy 1987 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Eva Fiřtová Aquapark PB žena 25.3.2018
Rosovice 1973 Z2 36 – 45 let (1982–1973)
Radek Fencl SK Vlaška muž 25.3.2018
Obořiště 1965 M3 50 – 59 let (1968–1959)
Monika Dudášová SK Vlaška žena 25.3.2018
Obořiště 1966 Z3 46 a více let (1972– a méně)
Svatava Řechková Oxygen Příbram žena 26.3.2018
Příbram 1967 Z3 46 a více let (1972– a méně)
Radka Kašpírková žena 26.3.2018
Dobříš 1981 Z2 36 – 45 let (1982–1973)
Markéta Ficová STS Chvojkovice Brod "B" žena 26.3.2018
Dobříš 2004 Dívky D 14 – 15 let (ročník 2004–2003)
Jiří Tománek dobris.NET muž 26.3.2018
Dobříš 1981 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Káťa Tománková žena 26.3.2018
Dobříš 2010 Dívky A 8 – 9 let (ročník 2010–2009)
Vojtěch Suchopár GYMKC muž 26.3.2018
Dobříš 1998 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Vilém Bernard muž 27.3.2018
Dobříš 2004 Chlapci D 14 – 15 let (ročník 2004–2003)
Robin Bernard muž 27.3.2018
Dobříš 2006 Chlapci C 12 – 13 let (ročník 2006–2005)
Jindřich Drobek Jameson Team muž 28.3.2018
Náchod 1971 M2 40 – 49 let (1978–1969)
Jana Krejčíková žena 28.3.2018
Háje 7, Dobříš 1982 Z2 36 – 45 let (1982–1973)
Jan Vladyka Hisport team muž 28.3.2018
Klánovice, P – 9 1958 M4 60 a více let (1958 a méně)
Jiří Vladyka AC Praha 1890 muž 28.3.2018
P – 5, Hlubočepy 1963 M3 50 – 59 let (1968–1959)
Milan Pacík SK pražských hasičů muž 28.3.2018
Praha 10 1963 M3 50 – 59 let (1968–1959)
Tomáš Veselý muž 28.3.2018
Dobříš 2005 Chlapci C 12 – 13 let (ročník 2006–2005)
Marek Vobejda Vobejdi to tým muž 29.3.2018
Příbram 1980 Chlapci D 14 – 15 let (ročník 2004–2003)
Ladislav Vobejda Vobejdi to tým muž 29.3.2018
Příbram 7 1974 M2 40 – 49 let (1978–1969)
Lukáš Menčík JDE muž 29.3.2018
Dobříš 1979 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Milan Řezník Hejvy´s Intimmate Team muž 29.3.2018
Praha 1957 M4 60 a více let (1958 a méně)
Ondřej Hošek Gymnastika Dobříš muž 29.3.2018
Dobříš 2006 Chlapci C 12 – 13 let (ročník 2006–2005)
Petr Obermajer muž 29.3.2018
Buková u Příbramě 2003 Chlapci D 14 – 15 let (ročník 2004–2003)
Jarka Krátká žena 29.3.2018
Dobříš 1982 Z2 36 – 45 let (1982–1973)
Květa Nerglová žena 29.3.2018
Višňová 1986 Z1 18 – 35 let (2000–1983)
petr siska cyklo-market muž 30.3.2018
novy knin 1988 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Gabriela Suchopárová Run() žena 30.3.2018
Dobříš 1996 Z1 18 – 35 let (2000–1983)
Václav Zeman Bell muž 30.3.2018
Dobříš 1984 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Robert Král Osada Buňatka muž 31.3.2018
Praha 1964 M3 50 – 59 let (1968–1959)
Štefan Bičár muž 31.3.2018
Rosovice 1961 M3 50 – 59 let (1968–1959)
Jan Vladyka muž 31.3.2018
Jablonná 1992 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Veronika Bičarová žena 31.3.2018
Rosovice 1994 Z1 18 – 35 let (2000–1983)
Gabina Hruba BSK RACING žena 31.3.2018
Dobris 1977 Z2 36 – 45 let (1982–1973)
Jana Pešková žena 31.3.2018
Dobříš 1981 Z2 36 – 45 let (1982–1973)
Oldřich Pechar Hejvy´s Intimmate Team muž 31.3.2018
Praha 1980 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Stanislav Hošek Buková muž 3.4.2018
Buková 1974 M2 40 – 49 let (1978–1969)
Ondřej Hošek Buková muž 3.4.2018
Buková 2005 Chlapci C 12 – 13 let (ročník 2006–2005)
Jiří Turek Chaloupky muž 3.4.2018
Chaloupky 1962 M3 50 – 59 let (1968–1959)
Jana Sirůčková žena 3.4.2018
Příbram 1980 Z2 36 – 45 let (1982–1973)
Kamil Sirůček muž 3.4.2018
Příbram 1979 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Milada Bartošová žena 3.4.2018
Příbram 1953 Z3 46 a více let (1972– a méně)
Daniela Gregorová Komárov žena 4.4.2018
Komárov 1974 Z2 36 – 45 let (1982–1973)
Martin Gregor Komárov muž 4.4.2018
Komárov 1971 M2 40 – 49 let (1978–1969)
Josef Vitásek MVDr. Ph.D. Buková muž 4.4.2018
Buková 1958 M4 60 a více let (1958 a méně)
Lubomír Brož muž 4.4.2018
Narysov 1980 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Michal Kolář Sokol Dobříš – Florbal muž 5.4.2018
Dobříš 2000 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Josef Burša Sokol Dobříš – Florbal muž 5.4.2018
Dobříš 2007 Chlapci B 10 – 11 let (ročník 2008–2007)
Vít Kořínek Sokol Dobříš – Florbal muž 5.4.2018
Dobříš 2007 Chlapci B 10 – 11 let (ročník 2008–2007)
Ondřej Vázler Sokol Dobříš – Florbal muž 5.4.2018
Dobříš 2006 Chlapci C 12 – 13 let (ročník 2006–2005)
Matěj Vršecký Sokol Dobříš – Florbal muž 5.4.2018
Dobříš 2008 Chlapci B 10 – 11 let (ročník 2008–2007)
Jonáš Brechličuk Sokol Dobříš – Florbal muž 5.4.2018
Dobříš 2002 Junioři 16 – 17 let (2002–2001)
Ondřej Panuška Sokol Dobříš – Florbal muž 5.4.2018
Dobříš 2007 Chlapci B 10 – 11 let (ročník 2008–2007)
Antonín Panuška Sokol Dobříš – Florbal muž 5.4.2018
Dobříš 2011 Chlapci A 8 – 9 let (ročník 2010–2009)
David Subhan Sokol Dobříš – Florbal muž 5.4.2018
Dobříš 2004 Chlapci D 14 – 15 let (ročník 2004–2003)
Dominik Vávra Sokol Dobříš – Florbal muž 5.4.2018
Dobříš 2005 Chlapci C 12 – 13 let (ročník 2006–2005)
Zbyněk Lorenc Sokol Dobříš – Atletika muž 5.4.2018
Dobříš 2009 Chlapci A 8 – 9 let (ročník 2010–2009)
Daniel Guttenberg Sokol Dobříš – Atletika muž 5.4.2018
Dobříš 2011 Chlapci A 8 – 9 let (ročník 2010–2009)
Valentino Roupec Sokol Dobříš – Atletika muž 5.4.2018
Dobříš 2012 Chlapci A 8 – 9 let (ročník 2010–2009)
Vilém Boubal Sokol Dobříš – Atletika muž 5.4.2018
Dobříš 2011 Dívky A 8 – 9 let (ročník 2010–2009)
Vojtěch Svoboda Sokol Dobříš – Atletika muž 5.4.2018
Dobříš 2008 Chlapci B 10 – 11 let (ročník 2008–2007)
Denisa Nováková Sokol Dobříš – Atletika žena 5.4.2018
Dobříš 2008 Dívky B 10 – 11 let (ročník 2008–2007)
Lucie Menčiková Sokol Dobříš – Atletika žena 5.4.2018
Dobříš 2009 Dívky A 8 – 9 let (ročník 2010–2009)
Matěj Menčik Sokol Dobříš – Atletika muž 5.4.2018
Dobříš 2011 Chlapci A 8 – 9 let (ročník 2010–2009)
Daniel Červenka Sokol Dobříš – Atletika muž 5.4.2018
Dobříš 2011 Chlapci A 8 – 9 let (ročník 2010–2009)
Daniel Suchý Sokol Dobříš – Atletika muž 5.4.2018
Dobříš 2008 Chlapci B 10 – 11 let (ročník 2008–2007)
David Suchý Sokol Dobříš – Atletika muž 5.4.2018
Dobříš 2010 Dívky A 8 – 9 let (ročník 2010–2009)
Karel Šmahel Sokol Dobříš – Atletika muž 5.4.2018
Dobříš 2011 Chlapci A 8 – 9 let (ročník 2010–2009)
Felix Bigoni Sokol Dobříš – Atletika muž 5.4.2018
Dobříš 2010 Chlapci A 8 – 9 let (ročník 2010–2009)
Adam Bigoni Sokol Dobříš – Atletika muž 5.4.2018
Dobříš 2010 Chlapci A 8 – 9 let (ročník 2010–2009)
Robin Hanus Sokol Dobříš – Atletika muž 5.4.2018
Dobříš 2010 Dívky A 8 – 9 let (ročník 2010–2009)
Eliška Moravcová Sokol Dobříš – Atletika muž 5.4.2018
Dobříš 2010 Dívky A 8 – 9 let (ročník 2010–2009)
Miroslava Dušková Sokol Dobříš – Atletika žena 5.4.2018
Dobříš 2009 Dívky A 8 – 9 let (ročník 2010–2009)
Eliška Immerová Sokol Dobříš – Atletika žena 5.4.2018
Dobříš 2011 Dívky A 8 – 9 let (ročník 2010–2009)
Vítězslav Plavec Sokol Dobříš – Atletika muž 5.4.2018
Dobříš 2009 Chlapci A 8 – 9 let (ročník 2010–2009)
Zuzana Tomašovičová Sokol Dobříš – Atletika žena 5.4.2018
Dobříš 2011 Dívky A 8 – 9 let (ročník 2010–2009)
Stela Hemerlová Sokol Dobříš – Atletika žena 5.4.2018
Dobříš 2011 Dívky A 8 – 9 let (ročník 2010–2009)
Filip Hemerle Sokol Dobříš – Atletika muž 5.4.2018
Dobříš 2008 Chlapci B 10 – 11 let (ročník 2008–2007)
Jakub Pešek Sokol Dobříš – Atletika muž 5.4.2018
Dobříš 2008 Dívky B 10 – 11 let (ročník 2008–2007)
Eliška Moravcová Sokol Dobříš – Atletika žena 5.4.2018
Dobříš 2010 Dívky A 8 – 9 let (ročník 2010–2009)
David Suchý Sokol Dobříš – Atletika muž 5.4.2018
Dobříš 2010 Chlapci A 8 – 9 let (ročník 2010–2009)
Robin Hanus Sokol Dobříš – Atletika muž 5.4.2018
Dobříš 2010 Chlapci A 8 – 9 let (ročník 2010–2009)
Jakub Pešek Sokol Dobříš – Atletika muž 5.4.2018
Dobříš 2008 Chlapci B 10 – 11 let (ročník 2008–2007)
Veronika Valuchova ZŠ Bratří Vencliku žena 5.4.2018
Praha 2008 Dívky B 10 – 11 let (ročník 2008–2007)
Julie Valuchova ZŠ Bratří Vencliku žena 5.4.2018
Praha 2009 Dívky A 8 – 9 let (ročník 2010–2009)
Aneta Zděnovcová 5. ZŠ Příbram žena 5.4.2018
Příbram 2007 Dívky B 10 – 11 let (ročník 2008–2007)