Startovní listina
Jarní běh pro zdraví 2019

Jméno Kategorie Město Tým
David Lamr Muži M1 18 – 39 let (2001–1980) Beroun
Daniel Flígr Muži M2 40 – 49 let (1979–1970) Dobříš Krotitelé dechů Dobříš
Tomáš Hrbáček Muži M2 40 – 49 let (1979–1970) Praha SK Velká Hraštice
Jana Korbová Ženy Z1 18 – 35 let (2001–1984) Nová Ves pod Pleší Novovesák
Jan Havlicek Muži M2 40 – 49 let (1979–1970) Dobris OneMD
Jiří Turek Muži M3 50 – 59 let (1969–1960) Chaloupky Chaloupky
Zuzana Mesmacque Ženy Z1 18 – 35 let (2001–1984) Praha 5
Michal Šafránek Muži M1 18 – 39 let (2001–1980) Dobříš dobris.net
Vojtěch Tesárek Muži M1 18 – 39 let (2001–1980) Dobříš Dudes & Barbies
Jiří Tománek Muži M1 18 – 39 let (2001–1980) Dobříš dobris.NET
Kateřina Svobodová Ženy Z1 18 – 35 let (2001–1984) Bratřínov
Vladimír Kosek Muži M2 40 – 49 let (1979–1970) Praha Chalupáři Stránka
Jan Kadlec Muži M1 18 – 39 let (2001–1980) Praha
Gabriela Kacerova Ženy Z2 36 – 45 let (1983–1974) Rosovice OneMD
Rostislav Kudrlička Muži M3 50 – 59 let (1969–1960) Kluky u Písku Adam
Zlata Rytířová Ženy Z1 18 – 35 let (2001–1984) Praha Adam
Jan Švarcbach Muži M2 40 – 49 let (1979–1970) Kladno Půlpáni Kladno
Jiří Václavík Muži M1 18 – 39 let (2001–1980) Dobříš Dobříš
Miroslav Vospěl Muži M2 40 – 49 let (1979–1970) Buková u Příbramě
Martin Pokorný Muži M2 40 – 49 let (1979–1970) Zahořany SK Zahořany
Vojtěch Suchopár Muži M1 18 – 39 let (2001–1980) Dobříš SK Vlaška
Vojtěch Kunc Muži M1 18 – 39 let (2001–1980) Dobříš
Vojtěch Lhota Muži M1 18 – 39 let (2001–1980) Praha
Jan Pejša Muži M2 40 – 49 let (1979–1970) Selčany smí být problém
Svatava Řechková Ženy Z3 46 a více let (1973– a méně) Příbram Oxygen Příbram
Ondřej Pokorný Chlapci D 14 – 15 let (2005–2004) Zahořany SK Zahořany
Zuzka Treybalová Ženy Z3 46 a více let (1973– a méně) Praha Hejvy´s Intimmate Team
Eva Firtova Ženy Z3 46 a více let (1973– a méně) Rosovice Báječné ženy v běhu
Martin Fic Muži M2 40 – 49 let (1979–1970) Dobris STS Chvojkovice Brod „B“
Radka Ficová Ženy Z3 46 a více let (1973– a méně) Dobříš STS Chvojkovice Brod „B“
Markéta Ficová Dívky D 14 – 15 let (2005–2004) Dobříš STS Chvojkovice Brod „B“
Lenka Nováková Ženy Z2 36 – 45 let (1983–1974) Dobříš
Ondřej Hošek Chlapci C 12 – 13 let (2007–2006) Dobříš Ligrusáci
Daniel Červenka Muži M2 40 – 49 let (1979–1970) Nový Knín Ledoborci
Hana Hořejšová Ženy Z3 46 a více let (1973– a méně) Příbram Vorvani
Tomáš Redlich Muži M1 18 – 39 let (2001–1980) Dobříš San Piego
Josef Vitásek Muži M4 60 a více let (1959 a méně) Buková
Marie Štětinová Ženy Z1 18 – 35 let (2001–1984) Dobříš
Milan Řezník Muži M4 60 a více let (1959 a méně) Praha 4 Hejvy´s Intimmate Team
Alexandr Pavlišen Muži M3 50 – 59 let (1969–1960) Bezděkov pod Třemšínem Drtič Bezděkov
Jan Hruška Muži M2 40 – 49 let (1979–1970) Dobříš OK Dobříš
Marek Hruška Chlapci C 12 – 13 let (2007–2006) Dobříš OK Dobříš
Jan Porsch Chlapci B 10 – 11 let (2009–2008) Dobříš OK Dobříš
Annabell Magazu Dívky C 12 – 13 let (2007–2006) Dobříš OK Dobříš
Lukas Magazu Chlapci B 10 – 11 let (2009–2008) Dobříš OK Dobříš
Radka Magazu Ženy Z2 36 – 45 let (1983–1974) Dobříš OK Dobříš
Filip Španěl Chlapci C 12 – 13 let (2007–2006) Dobříš OK Dobříš
Ondřej Španěl Muži M2 40 – 49 let (1979–1970) Dobříš OK Dobříš
Benedikt Španěl Chlapci D 14 – 15 let (2005–2004) Dobříš OK Dobříš
Viktor Španěl Chlapci B 10 – 11 let (2009–2008) Dobříš OK Dobříš
Vít Španěl Chlapci A 8 – 9 let (2011–2010) Dobříš OK Dobříš
Vojtěch Španěl Chlapci D 14 – 15 let (2005–2004) Dobříš OK Dobříš
Lubomír Nentvich Muži M4 60 a více let (1959 a méně) Dobříš OK Dobříš
Julie Nentvichová Juniorky 16 – 17 let (2003–2002) Dobříš OK Dobříš
Matěj Dragoun Chlapci C 12 – 13 let (2007–2006) Dobříš OK Dobříš
Markéta Žižková Ženy Z3 46 a více let (1973– a méně) Dobříš OK Dobříš
Eliška Neuerová Dívky A 8 – 9 let (2011–2010) Dobříš OK Dobříš
Anna Neuerová Dívky C 12 – 13 let (2007–2006) Dobříš OK Dobříš
Oldřich Pechar Muži M1 18 – 39 let (2001–1980) Praha Hejvy’s Intimmate Team
Michal Novák Muži M4 60 a více let (1959 a méně) Dobříš
Martin Krůta Muži M2 40 – 49 let (1979–1970) Jelence Kotěhulky B“
Petr Koula Muži M1 18 – 39 let (2001–1980) Stará Huť
Zbyněk Mach Muži M2 40 – 49 let (1979–1970) Občov TriKlub Příbram
Simona Machová Ženy Z2 36 – 45 let (1983–1974) Občov Flórbaletky Dobříš
Petr Švancar Muži M3 50 – 59 let (1969–1960) Dobříš STS Chvojkovice Brod „B „
Filip Švancar Chlapci D 14 – 15 let (2005–2004) Nová Ves pod Pleší STS Chvojkovice Brod „B „
Jana Slezáková Ženy Z1 18 – 35 let (2001–1984) Bruntal Hejvys intimmate team
Pavel Stepanek Muži M1 18 – 39 let (2001–1980) Pouste Chlupaty veverky
Anna Svobodová Ženy Z1 18 – 35 let (2001–1984) Davle
Iveta Svobodová Ženy Z1 18 – 35 let (2001–1984) Davle Bratřínov
Václav Zeman Muži M1 18 – 39 let (2001–1980) Dobříš Bell
Michal Bureš Muži M1 18 – 39 let (2001–1980) Dobříš
Dagmar Palková Ženy Z2 36 – 45 let (1983–1974) Praha Hejvy’s Intimmate Team
Pavel Vlk Muži M1 18 – 39 let (2001–1980) Příbram Originál 1869 Příbram
Jan Pavlíček Muži M3 50 – 59 let (1969–1960) Dobříš STS Chvojkovice-Brod“B“
Martin Hončík Muži M2 40 – 49 let (1979–1970) Dobříš
Roman Redlich Muži M3 50 – 59 let (1969–1960) Dobříš San Piego
Martin Maleček Muži M2 40 – 49 let (1979–1970) Nový Knín Žižkovský tygři
Anna Tuláčková Ženy Z1 18 – 35 let (2001–1984) Praha 8
Daniel Guttenberg Chlapci A 8 – 9 let (2011–2010) Dobříš Sportovní akademie Dobříš
Felix Bigoni Chlapci A 8 – 9 let (2011–2010) Dobříš Sportovní akademie Dobříš
Elio Bigoni Chlapci Mini 6 – 7 let (2013–2012) Dobříš Sportovní akademie Dobříš
Hugo Košek Chlapci Mini 6 – 7 let (2013–2012) Dobříš Sportovní akademie Dobříš
Matěj Višek Chlapci B 10 – 11 let (2009–2008) Dobříš Sportovní akademie Dobříš
Vilém Boubal Chlapci A 8 – 9 let (2011–2010) Dobříš Sportovní akademie Dobříš
Lucie Mírová Chlapci Mini 6 – 7 let (2013–2012) Dobříš Sportovní akademie Dobříš
Šimon Zelenka Chlapci B 10 – 11 let (2009–2008) Dobříš Sportovní akademie Dobříš
Jan Pešek Chlapci A 8 – 9 let (2011–2010) Dobříš Sportovní akademie Dobříš
Jakub Pešek Chlapci B 10 – 11 let (2009–2008) Dobříš Sportovní akademie Dobříš
Filip Hemerle Chlapci B 10 – 11 let (2009–2008) Dobříš Sportovní akademie Dobříš
Stela Hemerlová Chlapci A 8 – 9 let (2011–2010) Dobříš Sportovní akademie Dobříš
Michal Ciboch Chlapci Mini 6 – 7 let (2013–2012) Dobříš Sportovní akademie Dobříš
Lucie Cibochová Chlapci A 8 – 9 let (2011–2010) Dobříš Sportovní akademie Dobříš
Henrik Lederer Chlapci B 10 – 11 let (2009–2008) Dobříš Sportovní akademie Dobříš
Vojtěch Stibor Chlapci A 8 – 9 let (2011–2010) Dobříš Sportovní akademie Dobříš
Ema Jará Chlapci B 10 – 11 let (2009–2008) Dobříš Sportovní akademie Dobříš
Barbora Bezecná Chlapci B 10 – 11 let (2009–2008) Dobříš Sportovní akademie Dobříš
Vojtěch Svoboda Chlapci B 10 – 11 let (2009–2008) Dobříš Sportovní akademie Dobříš
Mikuláš Svoboda Chlapci Mini 6 – 7 let (2013–2012) Dobříš Sportovní akademie Dobříš
Václav Dostál Chlapci Mini 6 – 7 let (2013–2012) Dobříš Sportovní akademie Dobříš
Lucie Míková Chlapci Mini 6 – 7 let (2013–2012) Dobříš Sportovní akademie Dobříš
Denisa Nováková Chlapci B 10 – 11 let (2009–2008) Dobříš Sportovní akademie Dobříš
Daniel Červenka Chlapci A 8 – 9 let (2011–2010) Dobříš Sportovní akademie Dobříš
Vojtěch Panuška Chlapci D 14 – 15 let (2005–2004) Dobříš Sportovní akademie Dobříš
Ondřej Panuška Chlapci C 12 – 13 let (2007–2006) Dobříš Sportovní akademie Dobříš
Jaroslava Panušková Ženy Z2 36 – 45 let (1983–1974) Dobříš Sportovní akademie Dobříš
Přemysl Panuška Muži M4 60 a více let (1959 a méně) Dobříš Sportovní akademie Dobříš
Votěch Paul Muži M1 18 – 39 let (2001–1980) Dobříš Sportovní akademie Dobříš
Jaroslav Immer Muži M3 50 – 59 let (1969–1960) Praha 6 Hejvys intimmate team
Veronika Valuchová Chlapci B 10 – 11 let (2009–2008) Praha JUVE
Julie Valuchová Dívky B 10 – 11 let (2009–2008) Praha JUVE