Startovní listina
Sorex Brdský terénní půlmaraton 2019

Jméno Kategorie Město Tým
Pavel Miškovský Muži M3 50 – 59 let (1969–1960) Dobříš Dobříšská kavárna
Marta Mecková Ženy Z2 36 – 45 let (1983–1974) Karlík
Dan Baranek Muži M2 40 – 49 let (1979–1970) Revnice
Petra Munzarová Ženy Z1 18 – 35 let (2001–1984) Praha 9
Filip Druzescu Muži M2 40 – 49 let (1979–1970) Lety Trans Brdy Team
Jana Korbová Ženy Z1 18 – 35 let (2001–1984) Nová Ves pod Pleší Novovesák
Julie Melnykova Ženy Z1 18 – 35 let (2001–1984) Příbram
Petr Kotěra Muži M2 40 – 49 let (1979–1970) Čáslav AC Čáslav
Marek Kotěra Muži M2 40 – 49 let (1979–1970) Dobříš
Jaroslav Jakl Muži M3 50 – 59 let (1969–1960) Praha SK Slatiny
Zora Urbanová Ženy Z2 36 – 45 let (1983–1974) Příbram Příbram
Jan Picka Muži M1 18 – 39 let (2001–1980) Chramiště FIT ČVUT
Alžběta Benešová Ženy Z2 36 – 45 let (1983–1974) Příbram
Lucie Velechovská Ženy Z2 36 – 45 let (1983–1974) Praha
Jan Pejša Muži M2 40 – 49 let (1979–1970) Sedlčany smí být problém
Čechura Jaroslav Muži M4 60 a více let (1959 a méně) Hořovice cykloservex Choťešov
Jiri Stranel Muži M2 40 – 49 let (1979–1970) Olomouc SK Rover
David Kulík Muži M1 18 – 39 let (2001–1980) Zahořany SK Zahořany
Martin Mareš Muži M3 50 – 59 let (1969–1960) Zruc-Senec
Marian Bída Muži M3 50 – 59 let (1969–1960) Kladno
Michal Janoušek Muži M1 18 – 39 let (2001–1980) Dobříš Kapap Dobříš
Michal Zadražil Muži M2 40 – 49 let (1979–1970) Hořovice Noufýr Hořovice
Stanislava Hartmanová Ženy Z3 46 a více let (1973– a méně) Příbram 3 Vorvani
Natalie Skalkova Ženy Z1 18 – 35 let (2001–1984) Praha 5
Filip SkalkA Muži M1 18 – 39 let (2001–1980) Praha 5
Svatava Řechková Ženy Z3 46 a více let (1973– a méně) Příbram Oxygen Příbram
Jaroslav Čechura Muži M4 60 a více let (1959 a méně) Hořovice cykloservex Choťešov
Alexandr Pavlišen Muži M3 50 – 59 let (1969–1960) Bezděkov pod Třemšínem Drtič Bezděkov
Tomáš Karas Muži M3 50 – 59 let (1969–1960) Tisová
Věra Karasová Ženy Z3 46 a více let (1973– a méně) Tisová
Zdeněk Resch Muži M2 40 – 49 let (1979–1970) Hředle
Pavel Vlk Muži M1 18 – 39 let (2001–1980) Příbram Originál 1869 Příbram
Martin Pokorný Muži M2 40 – 49 let (1979–1970) Zahořany SK Zahořany
Tereza Hájková Ženy Z2 36 – 45 let (1983–1974) Beroun Slunečná Beroun
Michaela Fraňková Ženy Z3 46 a více let (1973– a méně) Vysoká u Příbramě Franěk Team Vysoká
Jiří Turek Muži M3 50 – 59 let (1969–1960) Chaloupky Chaloupky
Petr Moravec Muži M2 40 – 49 let (1979–1970) Praha
Honza Němec Muži M2 40 – 49 let (1979–1970) Plzeň Plzeňští běžci KLUB
Jiří Procházka Muži M3 50 – 59 let (1969–1960) Plzeň Run Magazine Team
Michal Živný Muži M3 50 – 59 let (1969–1960) Praha 7 Stromovka
Michal Šafránek Muži M1 18 – 39 let (2001–1980) Dobříš dobris.net
Jana Turečková Ženy Z3 46 a více let (1973– a méně) TK Bohutín
Petra Stibalová Ženy Z2 36 – 45 let (1983–1974) Broumy
Jana Nová Ženy Z3 46 a více let (1973– a méně) Dobříš OK Dobříš
Helena Adamcová Ženy Z2 36 – 45 let (1983–1974) Plzeň PSP Klub koloběhu Plzeň
Petr Vaněk Muži M3 50 – 59 let (1969–1960) Hlušice FITNESS & RELAX LEV Nový Bydžo
David Jančar Muži M1 18 – 39 let (2001–1980) Dobříš
Milan Havel Muži M3 50 – 59 let (1969–1960) Sušice Zdouň Hrádek
Josef Vitásek Muži M4 60 a více let (1959 a méně) Buková
Jana Bartoňová Ženy Z2 36 – 45 let (1983–1974) Příbram
Petr Matoušek Muži M2 40 – 49 let (1979–1970) Praha 5 Ekonom Praha
Martin Maleček Muži M2 40 – 49 let (1979–1970) Nový Knín Žižkovský tygři
Zbyněk Mach Muži M2 40 – 49 let (1979–1970) Občov TriKlub Příbram
Simona Machová Ženy Z2 36 – 45 let (1983–1974) Občov Flórbaletky Dobříš