Sorex Brdský terénní půlmaraton 2018 – startovní listina

Jméno Klub Pohlaví Registrace
Město Ročník Kategorie
Libor Hlavička muž 22.4.2018
Brumovice 1982 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Jiří Weiss muž 24.4.2018
Všenory 1984 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Roman Solich muž 9.5.2018
Olomouc 1974 M2 40 – 49 let (1978–1969)
Adam Böhm Chrt z Brd muž 9.5.2018
Dobříš 1980 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Vladimíra Kramářová RSáci žena 10.5.2018
Dobříš 1986 Z1 18 – 35 let (2000–1983)
Lidia Sergeeva žena 1.1.1970
Brno 1986 Z1 18 – 35 let (2000–1983)
Jana Markova Last but not least žena 1.1.1970
Praha 1990 Z1 18 – 35 let (2000–1983)
Christian Mattich Last but not least muž 1.1.1970
Praha 1976 M2 40 – 49 let (1978–1969)
Petr Uhlík muž 1.1.1970
Řevnice 1978 M2 40 – 49 let (1978–1969)
Radek Štáral Hasiči Vižina muž 1.1.1970
Vižina 1978 M2 40 – 49 let (1978–1969)
Bohumil Vlček Praha 13 muž 1.1.1970
Praha 1960 M3 50 – 59 let (1968–1959)
Hana Rippelova Rippel žena 1.1.1970
Praha 6 1983 Z1 18 – 35 let (2000–1983)
Petra Slepickova žena 1.1.1970
Praha 1984 Z1 18 – 35 let (2000–1983)
Raphael Bicelli muž 1.1.1970
Praha 1982 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Hana Uhlíková Žijeme v pohybu žena 1.1.1970
Řevnice 1982 Z2 36 – 45 let (1982–1973)
Jan Spilka Cítov muž 1.1.1970
Cítov 1988 M1 18 – 39 let (2000–1979)
David Horyna SK Zahořany muž 1.1.1970
ZAHOŘANY 1966 M3 50 – 59 let (1968–1959)
Barbora Černická žena 1.1.1970
Beroun 1982 Z2 36 – 45 let (1982–1973)
Lucie Velechovská žena 1.1.1970
praha 1980 Z2 36 – 45 let (1982–1973)
Pavel Frana muž 1.1.1970
Průhonice 1970 M2 40 – 49 let (1978–1969)
Jana Franova žena 1.1.1970
Průhonice 1969 M2 40 – 49 let (1978–1969)
Andrea Šimonová Sabris CZ žena 1.1.1970
Praha 1970 Z3 46 a více let (1972– a méně)
Jan Bulan SK Zahořany muž 1.1.1970
Praga 1998 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Zdeněk Maruška DIAMANT muž 1.1.1970
Jablonec nad Nisou 1 1960 M3 50 – 59 let (1968–1959)
Milan Molda #milanbezi muž 1.1.1970
Praha 1989 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Jan Pejša smí být prázdné muž 1.1.1970
Sedlčany 1975 M2 40 – 49 let (1978–1969)
Stanislav Prenosil muž 1.1.1970
Breznice 1972 M2 40 – 49 let (1978–1969)
Stanislav Prenosil muž 1.1.1970
Breznice 1972 M2 40 – 49 let (1978–1969)
Pavla Kolářová SK Vlaška žena 1.1.1970
Dobříš 1978 Z2 36 – 45 let (1982–1973)
Martin Pokorný SK Zahořany muž 1.1.1970
Zahořany 1974 M2 40 – 49 let (1978–1969)
Sofie Salaquardová Santa Cruz žena 1.1.1970
Dobris 2009 Dívky A 8 – 9 let (ročník 2010–2009)
Robert Bezecny muž 1.1.1970
Dobříš 1977 M2 40 – 49 let (1978–1969)
Petra Kroupova žena 1.1.1970
PRIBRAM 1984 Z1 18 – 35 let (2000–1983)
Lucie Hrušková žena 1.1.1970
Měchenice 1973 Z2 36 – 45 let (1982–1973)
Jakub Černický muž 1.1.1970
Beroun 1980 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Jana Picková Chramiště žena 1.1.1970
Chramiště 1972 Z3 46 a více let (1972– a méně)
Jan Picka FIT muž 1.1.1970
Chramiště 1997 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Libor Dočkálek STS Chvojkovice Brod B muž 1.1.1970
Dobříš 1973 M2 40 – 49 let (1978–1969)
Matěj Melnar muž 1.1.1970
Mníšek pod Brdy 1996 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Jiří Turek Chaloupky muž 1.1.1970
Chaloupky – Chaloupky 1962 M3 50 – 59 let (1968–1959)
Petr Toušek Salviaparadise muž 1.1.1970
Hořovice 1980 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Hynek Plavec D. Dušníky muž 1.1.1970
D. Dušníky 1978 M2 40 – 49 let (1978–1969)
Josef Vitásek Buková muž 1.1.1970
Buková 1958 M4 60 a více let (1958 a méně)
Martin Votava muž 1.1.1970
Králův Dvůr 1971 M2 40 – 49 let (1978–1969)
Pavel Svoboda SK Vlaška muž 1.1.1970
Dobris 1969 M2 40 – 49 let (1978–1969)
Miloš Madron Rozběháme Prahu muž 1.1.1970
Praha 1975 M2 40 – 49 let (1978–1969)
Ales Buba muž 1.1.1970
Praha 1984 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Ondřej Franěk Rybářské potřeby Burian muž 1.1.1970
Praha 6 1990 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Ivana Medová žena 1.1.1970
Zbečno 1977 Z2 36 – 45 let (1982–1973)
Karel Sojka muž 1.1.1970
Zbečno 1977 M2 40 – 49 let (1978–1969)
Jan Pavlíček STS Chvojkovice-Brod "B" muž 1.1.1970
Dobříš 1966 M3 50 – 59 let (1968–1959)
Michal Bodický SK Zahořany muž 1.1.1970
Příbram 1980 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Tomáš Jirota muž 1.1.1970
Dobříš 1983 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Pavel Vávra Vorvani muž 1.1.1970
Láz 1968 M3 50 – 59 let (1968–1959)
Pavel Miškovský Dobříšská kavárna muž 1.1.1970
Dobříš 1967 M3 50 – 59 let (1968–1959)
Vojtěch Kunc Dobříšská kavárna muž 1.1.1970
Dobříš 1980 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Pavel Vlk Author Sedláček Příbram muž 1.1.1970
Příbram 1991 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Jiří Stráněl Kasper – SWIX team muž 1.1.1970
Praha 1993 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Jiri Stranel SK Rover Praha muž 1.1.1970
Praha 1972 M2 40 – 49 let (1978–1969)
Michal Flachs Zličín muž 1.1.1970
Zličín 1987 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Miroslav Balogh muž 1.1.1970
Drhovice 1978 M2 40 – 49 let (1978–1969)
Zbyněk Mach TriKlub Příbram muž 1.1.1970
Občov 1970 M2 40 – 49 let (1978–1969)
Simona Machová Flórbaletky Dobříš žena 1.1.1970
Občov 1979 Z2 36 – 45 let (1982–1973)
Jan Fürst muž 1.1.1970
Mníšek pod Brdy 1998 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Lenka Francková Fox team žena 1.1.1970
Praha 1984 Z1 18 – 35 let (2000–1983)
Radek Kučera Fox team muž 1.1.1970
Praha 1971 M2 40 – 49 let (1978–1969)
Jana Turečková TK Bohutín žena 1.1.1970
TK Bohutín 1968 Z3 46 a více let (1972– a méně)
Jana Lenemayer Nafrnenky žena 1.1.1970
Novy Knin 1983 Z1 18 – 35 let (2000–1983)
Jakub Čamek Banani Kladno muž 1.1.1970
Kladno 1975 M2 40 – 49 let (1978–1969)
Miroslav Gregořica muž 1.1.1970
Příbram 1967 M3 50 – 59 let (1968–1959)
Marcela Večerková Veverky žena 1.1.1970
Mníšek pod Brdy 1981 Z2 36 – 45 let (1982–1973)
Dušan Mejzr Veverky muž 1.1.1970
Mníšek pod Brdy 1974 M2 40 – 49 let (1978–1969)
Milan Havel Zdouň Hrádek muž 1.1.1970
Sušice 1969 M2 40 – 49 let (1978–1969)
Milan Havel Zdouň Hrádek muž 1.1.1970
Sušice 1969 M2 40 – 49 let (1978–1969)
Zora Urbanová žena 1.1.1970
Příbram 1974 Z2 36 – 45 let (1982–1973)
Petr Janový AC-Trial Plzeň muž 1.1.1970
Plzeň 1945 M4 60 a více let (1958 a méně)
Svatava Řechková žena 1.1.1970
Příbram 1967 Z3 46 a více let (1972– a méně)
Svatava Řechková žena 1.1.1970
Příbram 1967 Z3 46 a více let (1972– a méně)
Alexandr Pavlišen Drtič Bezděkov muž 1.1.1970
Bezděkov pod Třemšínem 1969 M2 40 – 49 let (1978–1969)
Adam Černý Horolezci Dobříš muž 1.1.1970
Dobříš 1989 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Jan Šneberger AC Falcon Rokycany muž 1.1.1970
Rokycany 1980 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Eliška Vondrová SPORTICUS team žena 1.1.1970
Louny 19831980 Z1 18 – 35 let (2000–1983)
Jana Jeřábková Los retrívros žena 1.1.1970
Příbram 1984 Z1 18 – 35 let (2000–1983)
Ondřej Kácha muž 1.1.1970
Hostivice 1993 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Vojtěch Suchopár Dobříš muž 1.1.1970
Dobříš 1980 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Věra Karasová žena 1.1.1970
Tisová 1972 Z3 46 a více let (1972– a méně)
Tomáš Karas muž 1.1.1970
Tisová 1967 M3 50 – 59 let (1968–1959)
Michal Živný Stromovka muž 1.1.1970
Praha 7 1963 M3 50 – 59 let (1968–1959)
Zoltán Izlandy Radio Svobodná Evropa muž 1.1.1970
Bratislava 1958 M4 60 a více let (1958 a méně)
Daniel Hošek GYMKC.local muž 1.1.1970
Dobříš 1980 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Jiří Tománek dobris.NET muž 1.1.1970
Dobříš 1981 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Marek Soška muž 1.1.1970
Brno 1998 M1 18 – 39 let (2000–1979)
Milan Řezník Hejvy's Intima muž 1.1.1970
Praha 4 1957 M4 60 a více let (1958 a méně)
petr siska BSK & Cyklo-Market muž 1.1.1970
Novy Knin 1988 M1 18 – 39 let (2000–1979)