Startovní listina – jednotlivci
Triatlon Dobříšský Tvrďák 2019

Jméno Kategorie Město Tým
Quba Camek Muži M2 40 – 49 let (1979–1970) Kladno Forrest team
Jan Matěja Muži M2 40 – 49 let (1979–1970) Halouny-Svinaře KMG Praha
Tomáš Dušánek Muži M1 18 – 39 let (2001–1980) Dobříš Los Lamos
Dalibor Toman Muži M1 18 – 39 let (2001–1980) Příbram STEPBROTHERS UNICORNS
Miroslav Mikoláš Muži M1 18 – 39 let (2001–1980) České Budějovice TriSK ČB
Tomáš Mička Muži M1 18 – 39 let (2001–1980) Praha BoBo Tým
Marek Páleník Muži M2 40 – 49 let (1979–1970) Dobříš CSG Tri Team
Tomáš Banka Muži M1 18 – 39 let (2001–1980) Rynholec Hovaďáci
Barbora Příhodová Ženy Z1 18 – 35 let (2001–1984) Červený Újezd Hovaďáci
Michal Hrubý Muži M2 40 – 49 let (1979–1970) Paha ŘLP Triteam
Milan Zderadička Muži M2 40 – 49 let (1979–1970) Kladno ŘLP Triteam
Matt Andrisani Muži M2 40 – 49 let (1979–1970) Dolni Brezany Delaware Destroyers
Jan Havlíček Muži M2 40 – 49 let (1979–1970) Dobříš One MD
Jan Trhoň Muži M2 40 – 49 let (1979–1970) Neratovice
Jan Neuwirth Ženy Z2 36 – 45 let (1983–1974) Praha 4 Silvini/MTB&TRIAL MRAVENIŠTĚ
Martin Sgalitzer Muži M2 40 – 49 let (1979–1970) Černolice
Martin Pokorný Muži M2 40 – 49 let (1979–1970) Mníšek pod Brdy SK Zahořany
Zdenek Dohnalek Muži M1 18 – 39 let (2001–1980) Praha Zaskočený prvním metrem
Pavel Janda Muži M2 40 – 49 let (1979–1970) Dobříš
Jan Pavlíček Muži M3 50 – 59 let (1969–1960) Dobříš STS Chvojkovice-Brod“B“
Jiří Pokorný Muži M1 18 – 39 let (2001–1980) Kladno MK Kladno
Ondřej Španěl Muži M2 40 – 49 let (1979–1970) Dobříš OK Dobříš
Martin Babčák Junioři 16 – 17 let (2003–2002) Dobříš
Magda Čechová Ženy Z1 18 – 35 let (2001–1984) Praha 9
Petra Korandová Ženy Z1 18 – 35 let (2001–1984) Dobřichovice Dobřichovice
Jan Pejša Muži M2 40 – 49 let (1979–1970) smí být prázdné smí být problém
Simona Mandová Ženy Z2 36 – 45 let (1983–1974) Mnisek pod Brdy
Lucie Hrušková Ženy Z3 46 a více let (1973– a méně) Měchenice Hejvy´s Intimmate Team
Filip Souček Muži M1 18 – 39 let (2001–1980) Příbram Triklub Příbram
Jakub Škopík Muži M1 18 – 39 let (2001–1980) Veselí nad Moravou Maniac Pedals
Ctibor Coufal Muži M2 40 – 49 let (1979–1970) Praha HBC Hostivař
Jana Slezáková Ženy Z1 18 – 35 let (2001–1984) Bruntál (okres Bruntál) Hejvys intimmate team
František Viktorin Muži M2 40 – 49 let (1979–1970) Byšice
Daniel Řežábek Muži M1 18 – 39 let (2001–1980) Rakovník
Daniel Hošek Muži M1 18 – 39 let (2001–1980) Dobříš GYMKC.local
Martin Fic Muži M2 40 – 49 let (1979–1970) Dobříš STS Chvojkovice Brod „B“
Radka Ficová Ženy Z3 46 a více let (1973– a méně) Dobříš STS Chvojkovice Brod „B“
Stanislav Hošek Muži M2 40 – 49 let (1979–1970) Buková u Příbramě
Martin Hrubý Muži M1 18 – 39 let (2001–1980) Praha Calabrone
Vojtěch Suchopár Muži M1 18 – 39 let (2001–1980) Dobříš SK Vlaška
Tomáš Přikryl Muži M2 40 – 49 let (1979–1970) Ptice SK Svárov
Martin Maleček Muži M2 40 – 49 let (1979–1970) Nový Knín Žižkovský tygři
Pavel Svoboda Muži M3 50 – 59 let (1969–1960) Dobříš SK Vlaška
Milan Řezník Muži M4 60 a více let (1959 a méně) Praha 4 Hejvy´s Intimmate Team
Lukáš Lexa Muži M1 18 – 39 let (2001–1980) Praha 9 Pilsenman Club
Ondřej Kališko Muži M1 18 – 39 let (2001–1980) Most
Josef Segeth Muži M2 40 – 49 let (1979–1970) Praha 4 SK Střela
Viktor Semančík Muži M1 18 – 39 let (2001–1980) Stará Huť Akafuka
Milan Diviš Muži M1 18 – 39 let (2001–1980) Bříství
Jiří Kysela Muži M1 18 – 39 let (2001–1980) Praha Calabrone
Jirka Šobora Muži M2 40 – 49 let (1979–1970) Příbram Kosočtverce
Jan Valášek Muži M1 18 – 39 let (2001–1980) Praha 4 Spartak Praha 4
Lucie Švecová Ženy Z2 36 – 45 let (1983–1974) Dobříš Nafrněnky
Lukas Nový Muži M2 40 – 49 let (1979–1970) Vráž Pivní cucák
Jiří Dušek Muži M2 40 – 49 let (1979–1970) Rakovník VK Rakovník
Jiří Vítek Muži M1 18 – 39 let (2001–1980) Praha
pepa rendl Muži M2 40 – 49 let (1979–1970) praha tj packa praha
Václav Zeman Muži M1 18 – 39 let (2001–1980) Dobříš Bell
Michaela Matoušová Ženy Z1 18 – 35 let (2001–1984) Jihlava Elitavers Jihlava
Jakub Peták Muži M1 18 – 39 let (2001–1980) Dobříš
Karel Vlasák Junioři 16 – 17 let (2003–2002) Stará Huť
František BULAVA Muži M3 50 – 59 let (1969–1960) Chýně Lokomotiva Beroun
Bára Vacátková Ženy Z2 36 – 45 let (1983–1974) Praha
Tomáš Grim Muži M2 40 – 49 let (1979–1970) Praha EXIT Team
Petr Šiška Muži M1 18 – 39 let (2001–1980) Nový Knín BSK & Cyklo-Market
Gábina Hrubá Ženy Z2 36 – 45 let (1983–1974) Dobříš BSK CYKLO-MARKET
Jaroslav Kodet Muži M2 40 – 49 let (1979–1970) Mokrovraty Mokrovraty
Libor Dočkálek Muži M2 40 – 49 let (1979–1970) Dobříš STS Chvojkovice Brod B
Milan Skála Muži M3 50 – 59 let (1969–1960) Čenkov Geomine
Michal Šafránek Muži M1 18 – 39 let (2001–1980) Dobříš dobris.net
Jan Doležel Muži M1 18 – 39 let (2001–1980) Dobříš
Zbyněk Mach Muži M2 40 – 49 let (1979–1970) Občov TriKlub Příbram
Filip Hegner Muži M1 18 – 39 let (2001–1980) Praha PUNK,PLEASURE AND PAIN!!!
Petra Jirku Ženy Z1 18 – 35 let (2001–1984) Praha PUNK,PLEASURE AND PAIN!!!
Lukáš Krákora Muži M1 18 – 39 let (2001–1980) Dobříš Faktgym