Fany Gastroservis

Seriál Brdman Adventure má nového generálního partnera. Pro rok 2019 je jím společnost Fany Gastroservis s.r.o. Využili jsme této příležitosti a vyzpovídali jejího majitele pana Pavla Faiereisla.

Pavel Faiereisel

Jak dlouho žijete na Dobříši a jaké okolnosti Vás přivedli právě na toto místo?

Na Dobříši bydlím již téměř 15 let. Mám k tomuto městu vztah již od dětství, neboť jsem jeho velkou část trávil na chatě v nedalekém Nečíně.Sportujete rád?

Sportujete rád?

Samozřejmě!  Jsem celoživotním sportovcem a zejména vášnivým cyklistou. Navíc si myslím, že nejvíc si člověk pochutná na dobrém jídle a třeba i pivu, právě po sportovním výkonuJ.

Vybudoval jste velkou a úspěšnou firmu. Myslíte, že by se sportovní pravidla dala přirovnat těm, která platí v byznysu?

No, možná bych si dovolil spíše vyjádřit přání, aby tomu tak bylo. Já osobně jsem šel vždy vlastní cestou,  ale tak, abych se neměl za co stydět, což samozřejmě není  a nebylo jednoduché, když máme téměř 200 zaměstnanců. Jedině v dlouhodobých vztazích však spatřuji funkční  model  pro jakoukoliv  spolupráci a toho se držím. Možná i proto mám na lidi celkem štěstí.

Co Vás přimělo stát se generálním partnerem seriálu Brdman Adventure?

No, měl jsem tu myšlenku v hlavě delší dobu.  Dlouhodobě podporuji paraolympika Honzu Tománka, příbramské a velmi úspěšné cyklisty CK Příbram Fany Gastro a řadu dalších sportovních aktivit okolo, ale přímo Dobříš tam chyběla, tak jsem to chtěl napravit.


Zúčastníte se některého závodu seriálu BA?

Pro tento rok to v plánu nemám, ale kdo ví? V budoucnu snad. Už jsem párkrát účastníkem, nebo alespoň doprovodem mých dětí v minulosti byl.

Chtěl byste účastníkům seriálu něco popřát?

Určitě a velmi rád! Ať je hlavně neopouští zdraví a dobrá nálada! Když si pak po sportovním výkonu  pochutnají na nějakých dobrotách, které dodává do restaurací právě moje firma, bude to pak úplně ideální denJ.