Běh pro Etelu 2020
Účastnická listina

Borkyně a borci jsou řazení v pořadí, v jakém zadali svůj čas. Klasické výsledky sestavíme po skončení lhůty pro zadávání časů.

Jméno Kategorie Čas
Tým Město
Michael Aschermann Muži M4 60 a více let (1960 a méně) 00:41:00
OK Dobříš Dobříš
Julie Bambousková Dívky D 14 – 15 let (2006–2005) 00:20:57
OK Dobříš Dobříš
Jana Baštová Ženy Z3 46 a více let (1974– a méně) 00:29:42
OK Dobříš Dobříš
Juie Baštová Juniorky 16 – 17 let (2004–2003) 00:22:40
OK Dobříš Dobříš
Justýna Baštová Dívky B 10 – 11 let (2010–2009) 00:29:33
OK Dobříš Dobříš
Jana Bochenková Ženy Z3 46 a více let (1974– a méně) 00:25:17
OK Dobříš Dobříš
Lucie Boušková Ženy Z2 36 – 45 let (1984–1975) 00:28
Sama za sebe Jičín
Michal Ciboch Chlapci A 8 – 9 let (2012–2011) 00:23:42
Sportovní akademie Dobříš Dobříš
Lucie Cibochová Dívky A 8 – 9 let (2012–2011) 00:35:20
Sportovní akademie Dobříš Dobříš
Václav Dostál Chlapci A 8 – 9 let (2012–2011) 00:28:47
OK Dobříš Dobříš
Matěj Dragoun Chlapci D 14 – 15 let (2006–2005) 00:29:35
OK Dobříš Dobříš
Michal Dudla Muži M2 40 – 49 let (1980–1971) 00:21:53
SK Vlaška Dobříš
Jonáš Etrych Chlapci B 10 – 11 let (2010–2009) 00:19:24
OK Dobříš Dobříš
Tomáš Etrych Muži M2 40 – 49 let (1980–1971) 00:16:40
OK Dobříš Dobříš
Martin Havlíček Chlapci D 14 – 15 let (2006–2005) 00:35:08
OK Dobříš Dobříš
Kateřina Havlíčková Ženy Z2 36 – 45 let (1984–1975) 00:28:55
OK Dobříš Dobříš
Ondřej Hošek Chlapci D 14 – 15 let (2006–2005) 00:16:19
Buková u Příbramě
JIndřich Houska Muži M2 40 – 49 let (1980–1971) 00:16:37
OK Dobříš Dobříš
Adéla Housková Dívky C 12 – 13 let (2008–2007) 00:22:01
OK Dobříš Dobříš
Barbora Housková Dívky D 14 – 15 let (2006–2005) 00:19:46
OK Dobříš Dobříš
Jan Hruška Muži M3 50 – 59 let (1970–1961) 00:20:15
OK Dobříš Dobříš
Marek Hruška Chlapci D 14 – 15 let (2006–2005) 00:24:43
OK Dobříš Dobříš
Blanka Hrušková Ženy Z2 36 – 45 let (1984–1975) 00:23:46
OK Dobříš Dobříš
Antonín Jiras Dívky C 12 – 13 let (2008–2007) 00:21:10
OK Dobříš Dobříš
František Jiras Chlapci B 10 – 11 let (2010–2009) 00:30:49
OK Dobříš Dobříš
Jan Jiras Chlapci D 14 – 15 let (2006–2005) 00:20:57
OK Dobříš Dobříš
Jiří Jiras Muži M3 50 – 59 let (1970–1961) 00:27:19
OK Dobříš Dobříš
Viktorie Kahounová Dívky D 14 – 15 let (2006–2005) 00:21
BSK cyklomarket Dobříš
Josef Krátký Muži M2 40 – 49 let (1980–1971) 00:21:20
Dobříš
Lukáš Kubeček Muži M1 18 – 39 let (2002–1981) 00:29:39
OK Dobříš Dobříš
Tomáš Kubeček Chlapci C 12 – 13 let (2008–2007) 00:35:09
OK Dobříš Dobříš
Jiri Kubik Muži M2 40 – 49 let (1980–1971) 00:46
Morfeovy menisky Černolice
Václav Lorenc Chlapci C 12 – 13 let (2008–2007) 00:18:47
OK Dobříš Dobříš
Annabelle Magazu Dívky D 14 – 15 let (2006–2005) 00:24:04
OK Dobříš Dobříš
Lukas Magazu Chlapci C 12 – 13 let (2008–2007) 00:24:54
OK Dobříš Dobříš
Radka Magazu Ženy Z2 36 – 45 let (1984–1975) 00:26:41
OK Dobříš Dobříš
Sophia Magazu Dívky A 8 – 9 let (2012–2011) 00:26:46
OK Dobříš Dobříš
Ondřej Matys Chlapci C 12 – 13 let (2008–2007) 00:20:14
OK Dobříš Do
Michala Matysová Ženy Z2 36 – 45 let (1984–1975) 00:20:24
OK Dobříš Dobříš
Lubomír Nentvich Muži M4 60 a více let (1960 a méně) 00:23:45
OK Dobříš Dobříš
Julie Nentvichová Juniorky 16 – 17 let (2004–2003) 00:25:50
OK Dobříš Dobříš
Klára Nentvichová Ženy Z1 18 – 35 let (2002–1985) 00:24:07
OK Dobříš Dobříš
Romana Nentvichová Ženy Z3 46 a více let (1974– a méně) 00:30:37
ok Dobříš
Jiří Ouška Muži M4 60 a více let (1960 a méně) 00:20:32
OK Dobříš Dobříš
Jan Pavlíček Muži M3 50 – 59 let (1970–1961) 00:24:38
STS Chvojkovice-Brod“B“ Dobříš
Kryštof Peckl Dívky C 12 – 13 let (2008–2007) 00:24:32
OK Dobříš Dobříš
Martin Peckl Muži M2 40 – 49 let (1980–1971) 00:24:32
OK Dobříš Dobříš
Laura Pecklová Dívky A 8 – 9 let (2012–2011) 00:26:44
OK Dobříš Dobříš
Amálie Rebeka Petriláková Dívky B 10 – 11 let (2010–2009) 00:25:53
OK Dobříš Dobříš
Ondřej Pokorný Chlapci D 14 – 15 let (2006–2005) 00:23:14
SK Zahořany Zahořany
Marika Pulkrabová Dívky D 14 – 15 let (2006–2005) 00:21
BSK cyklomarket Dobříš
Miroslav Sedláček Muži M1 18 – 39 let (2002–1981) 00:17:56
SK Doubravan Újezd Hořovice
Martin Snížek Junioři 16 – 17 let (2004–2003) 00:18:27
OK Dobříš Dobříš
Ondřej Snížek Junioři 16 – 17 let (2004–2003) 00:20:01
OK Dobříš Dobříš
Benedikt Španěl Chlapci D 14 – 15 let (2006–2005) 00:31:24
OK Dobříš Dobříš
Filip Španěl Chlapci C 12 – 13 let (2008–2007) 00:20:13
OK Dobříš Dobříš
Ondra Španěl Muži M2 40 – 49 let (1980–1971) 00:20:58
OK Dobříš Dobříš
Viktor Španěl Chlapci C 12 – 13 let (2008–2007) 00:28:40
OK Dobříš Dobříš
Vít Španěl Chlapci A 8 – 9 let (2012–2011) 00:31:24
OK Dobříš Dobříš
Vojta Španěl Junioři 16 – 17 let (2004–2003) 00:19:25
OK Dobříš Dobříš
Jan Tvrz Chlapci B 10 – 11 let (2010–2009) 00:25
BSK Cyklomarket Juniors Dobříš
Milan Zderadička Muži M2 40 – 49 let (1980–1971) 00:18:11
Půlpáni Kladno Kladno
Anna Zderadičková Ženy Z1 18 – 35 let (2002–1985) 00:24:47
Půlpáni Kladno j.h. Kladno
Přemysl Žižka Chlapci C 12 – 13 let (2008–2007) 00:27:33
OK Dobříš Dobříš
Jaroslava Žižková Ženy Z2 36 – 45 let (1984–1975) 00:24:33
OK Dobříš Dobříš
Markéta Žižková Ženy Z3 46 a více let (1974– a méně) 00:29:35
OK Dobříš Dobříš