Jarní běh pro zdraví 2020
Účastnická listina

Borkyně a borci jsou řazení v pořadí, v jakém zadali svůj čas. Klasické výsledky sestavíme po skončení lhůty pro zadávání časů.

Jméno Kategorie Čas
Tým Město
Julie Baštová Juniorky 16 – 17 let (2004–2003) 00:47:23
OK Dobříš Dobříš
Zuzana Bradová Ženy Z1 18 – 35 let (2002–1985) 01:20:15
Stará Huť
Klara Černá Ženy Z1 18 – 35 let (2002–1985) 00:44
Nafrnenky Dobris
Jan Chalupa Muži M1 18 – 39 let (2002–1981) 00:46:45
Fabiánův Prostředník Beroun
Petr Chlumský Muži M1 18 – 39 let (2002–1981) 00:32:31
H-H Smíchov Nová Ves p. Pleší
Michal Ciboch Muži M2 40 – 49 let (1980–1971) 00:52:30
Sportovní akademie Dobříš Dobříš
Libor Dočkálek Muži M2 40 – 49 let (1980–1971) 00:33:56
STS Chvojkovice Brod Dobříš
Tomáš Etrych Muži M2 40 – 49 let (1980–1971) 00:34:15
OK Dobříš Dobříš
Martin Fic Muži M2 40 – 49 let (1980–1971) 00:32:05
STS Chvojkovice Brod „B“ Dobříš
Markéta Ficová Juniorky 16 – 17 let (2004–2003) 00:40:30
Triatlon Team Příbram Dobříš
Radka Ficová Ženy Z3 46 a více let (1974– a méně) 00:38:23
STS Chvojkovice Brod „B“ Dobříš
Eve Fiřtová Ženy Z3 46 a více let (1974– a méně) 00:47:19
Báječné ženy v běhu Rosovice
Jan Havlicek Muži M2 40 – 49 let (1980–1971) 00:50:04
Mentor Dobříš
Daniel Hošek Muži M2 40 – 49 let (1980–1971) 00:43:06
GYMKC.local Dobříš
Stanislav Hošek Muži M2 40 – 49 let (1980–1971) 00:41:54
Buková u Příbramě
Tomáš Hrbáček Muži M2 40 – 49 let (1980–1971) 00:46:48
SK Velká Hraštice Velká Hraštice
Jaroslav Immer Muži M3 50 – 59 let (1970–1961) 00:44:56
Hejvy’s Intimmate Team Praha 6
David Jančar Muži M1 18 – 39 let (2002–1981) 00:44:44
Dobříš
Kateřina Jiráková Ženy Z3 46 a více let (1974– a méně) 00:46
Nový Knín
Jan Jiras Chlapci D 14 – 15 let (2006–2005) 00:42:30
OK Dobříš Dobříš
Lukáš Kobík Muži M1 18 – 39 let (2002–1981) 00:46:41
Dobříš
Lukáš Kolář Muži M1 18 – 39 let (2002–1981) 00:31:18
Pribram
Libor Kopecký Muži M1 18 – 39 let (2002–1981) 00:39:15
Mořina Dobřichovice
Jana Korbová Ženy Z1 18 – 35 let (2002–1985) 00:48:38
Novovesák Nová Ves pod Pleší
Tomáš Kos Muži M2 40 – 49 let (1980–1971) 00:48:24
Stará Huť
Marek Kotěra Muži M2 40 – 49 let (1980–1971) 00:40:19
Dobříš
Roman Koutný Junioři 16 – 17 let (2004–2003) 00:40:06
TT Příbram Višňová
Josef Krátký Muži M2 40 – 49 let (1980–1971) 00:42:44
Dobříš
Jan Krause Muži M4 60 a více let (1960 a méně) 00:57:07
none Praha 13
Gudmund Kubrtonen Muži M2 40 – 49 let (1980–1971) 00:55:31
Krotitelé dechů Dobříš
David Kulík Muži M1 18 – 39 let (2002–1981) 00:32:32
SK Zahořany Prague 8
Václav Lorenc Chlapci C 12 – 13 let (2008–2007) 00:41:15
OK Dobříš Dobříš
Jago Los Muži M1 18 – 39 let (2002–1981) 00:41:45
OK Dobříš Rotterdam
Simona Machova Ženy Z2 36 – 45 let (1984–1975) 00:45:01
Flórbaletky Dobříš Občov
Radka Magazu Ženy Z2 36 – 45 let (1984–1975) 00:52:30
OK Dobříš Dobříš
Radka Magazu Ženy Z2 36 – 45 let (1984–1975) 00:52:30
OK Dobříš Dobříš
Alice Matulová Ženy Z2 36 – 45 let (1984–1975) 00:47:01
Příbram
Lukáš Menčík Muži M2 40 – 49 let (1980–1971) 00:38:45
Silvini Madshus Team Dobříš
Tomáš Najman Muži M1 18 – 39 let (2002–1981) 00:49
Hradčany (Liberecký kraj)
Lubomír Nentvich Muži M4 60 a více let (1960 a méně) 00:46:39
OK Dobříš Dobříš
Klára Nentvichová Ženy Z1 18 – 35 let (2002–1985) 00:48:46
OK Dobříš Dobříš
Klára Nentvichová Ženy Z1 18 – 35 let (2002–1985) 00:48:02
OK Dobříš Dobříš
Vojtěch Paul Muži M1 18 – 39 let (2002–1981) 00:37:45
Sportovní Akademie Dobříš Dobříš
Libuše Pecková Ženy Z2 36 – 45 let (1984–1975) 00:54:52
Dobříš
Jan Pejša Muži M2 40 – 49 let (1980–1971) 00:32:27
smí být prázdné Sedlčany
Martin Pokorný Muži M2 40 – 49 let (1980–1971) 00:44:07
SK Zahořany Zahořany
Ondřej Procházka Muži M1 18 – 39 let (2002–1981) 00:44:26
Praha 3
Milan Řezník Muži M4 60 a více let (1960 a méně) 00:49:51
Hejvy’s Intimmate Team Praha 4
Michal Šafránek Muži M1 18 – 39 let (2002–1981) 00:39:03
dobris.net Dobříš
Honza Sekanina Muži M2 40 – 49 let (1980–1971) 00:44:48
PH Seven Praha
Jana Slezakova Ženy Z1 18 – 35 let (2002–1985) 00:46:27
Hejvys intimmate team Praha 6
Martin Snížek Junioři 16 – 17 let (2004–2003) 00:37:04
OK Dobříš Dobříš
Ondřej Snížek Junioři 16 – 17 let (2004–2003) 00:41:43
OK Dobříš Dobříš
Ondřej Španěl Muži M2 40 – 49 let (1980–1971) 00:41:14
OK Dobříš Dobříš
Petra Stibalová Ženy Z2 36 – 45 let (1984–1975) 00:42:53
Broumy
Vojtěch Suchopár Muži M1 18 – 39 let (2002–1981) 00:42:04
SK Vlaška Dobříš
Petr Švancar Muži M3 50 – 59 let (1970–1961) 00:42:56
STS-Chvojkovice Brod B Dobříš
Jan Švarcbach Muži M3 50 – 59 let (1970–1961) 00:35:43
Půlpáni Kladno Kladno
Lucie Švecová Ženy Z2 36 – 45 let (1984–1975) 00:58:46
Fitforma Dobříš
Pavel Svoboda Muži M3 50 – 59 let (1970–1961) 00:39:41
SK Vlaška Dobříš
Adéla Svojtková Ženy Z1 18 – 35 let (2002–1985) 00:58
Dobříš
Vééé Tééé Muži M2 40 – 49 let (1980–1971) 00:39:59
Hejvy’s Intimmate Team Prague
Pavlína Tesařová Ženy Z2 36 – 45 let (1984–1975) 00:44:48
PH Seven Příčovy
Jiří Tománek Muži M1 18 – 39 let (2002–1981) 00:41:38
dobris.NET Dobříš
Zuzka Treybalová Ženy Z3 46 a více let (1974– a méně) 01:21:12
Hejvy’s Intimmate Team Praha
Jiří Turek Muži M3 50 – 59 let (1970–1961) 00:42:53
Chaloupky
Josef Vitásek Muži M4 60 a více let (1960 a méně) 00:41:20
Buková Buková
Kateřina Voděrová Ženy Z2 36 – 45 let (1984–1975) 00:47:06
Horolezci Dobříš Dobříš
Michal Zadražil Muži M2 40 – 49 let (1980–1971) 00:38:56
Noufýr Hořovice
Milan Zderadička Muži M2 40 – 49 let (1980–1971) 00:37:19
Půlpáni Kladno Kladno
Václav Zeman Muži M1 18 – 39 let (2002–1981) 00:35:07
Bell Dobříš