Startovní listina – jednotlivci
Triatlon Dobříšský Tvrďák 2020

Jméno Město Tým
Kategorie
Martin Babčák Dobříš
Junioři 16 – 17 let (2004–2003)

Jiří Bernášek Kladno
Muži M1 18 – 39 let (2002–1981)

Ondřej Buchtík Kladno D5
Muži M1 18 – 39 let (2002–1981)

Klara Černá Dobris Liv Nafrnenky
Ženy Z1 18 – 35 let (2002–1985)

Eliška Cibulková Praha SK Svěrák
Ženy Z1 18 – 35 let (2002–1985)

Roman Čip Příbram HospicMost
Muži M3 50 – 59 let (1970–1961)

Milan Diviš Bříství
Muži M1 18 – 39 let (2002–1981)

Zdeněk Dohnálek Praha Zaskočený prvním metrem
Muži M1 18 – 39 let (2002–1981)

Jan Doležel Dobříš
Muži M1 18 – 39 let (2002–1981)

Michal Elčkner Mnisek pod Brdy
Muži M1 18 – 39 let (2002–1981)

Viktor Fajta Plzeň D5
Muži M1 18 – 39 let (2002–1981)

Martin Fic Dobříš STS Chvojkovice Brod „B“
Muži M2 40 – 49 let (1980–1971)

Markéta Ficová Dobříš STS Chvojkovice Brod „B“
Juniorky 16 – 17 let (2004–2003)

David Flak Praha 2 CSG Tri Team
Muži M2 40 – 49 let (1980–1971)

Jan Havlicek Dobris Mentor
Muži M2 40 – 49 let (1980–1971)

Filip Hegner Praha PUNK, PLEASURE AND PAIN!!!
Muži M1 18 – 39 let (2002–1981)

Stanislav Holiček Lochovice
Muži M1 18 – 39 let (2002–1981)

Stanislav Hošek Buková u Příbramě
Muži M2 40 – 49 let (1980–1971)

Martina Hošková Buková u Příbramě
Ženy Z3 46 a více let (1974– a méně)

Lucie Hrabová Sušice Born in Šumava
Ženy Z2 36 – 45 let (1984–1975)

Jaroslav Immer Praha 6 Hejvys Intimmate Team
Muži M3 50 – 59 let (1970–1961)

Filip Kahoun Dobříš HC Dobříš
Muži M3 50 – 59 let (1970–1961)

Jarda Kodet Mokrovraty Mokrovraty
Muži M2 40 – 49 let (1980–1971)

Jan Kokštejn Příbram Kokyno
Muži M1 18 – 39 let (2002–1981)

Lukáš Kolář Příbram
Muži M1 18 – 39 let (2002–1981)

Libor Kopecký Mořina Dobřichovice
Muži M1 18 – 39 let (2002–1981)

Marek Kratochvil Praha Tri-Ski Horní Počernice
Muži M1 18 – 39 let (2002–1981)

MARTIN KRUTA JELENCE NIKAM NEPATŘÍM
Muži M2 40 – 49 let (1980–1971)

Jiří Kysela Praha
Muži M1 18 – 39 let (2002–1981)

Jana Lenemayer Novy Knin LiV Nafrnenky
Ženy Z2 36 – 45 let (1984–1975)

Jiří Lorenc Dobříš
Muži M1 18 – 39 let (2002–1981)

Radek Mach Dobříš
Muži M2 40 – 49 let (1980–1971)

Martin Maleček Nový Knín Žižkovský tygři
Muži M2 40 – 49 let (1980–1971)

Ondrej Manda Mnisek pod Brdy
Junioři 16 – 17 let (2004–2003)

Simona Mandova Řevnická 1277
Ženy Z3 46 a více let (1974– a méně)

Petr Masat Nová Ves pod Pleší
Muži M2 40 – 49 let (1980–1971)

Martin Michálek Nový Knín Žižkovský Tygři
Muži M2 40 – 49 let (1980–1971)

Tereza Mündleinová Praha
Ženy Z2 36 – 45 let (1984–1975)

Ondřej Němeček PRAHA Březí
Muži M1 18 – 39 let (2002–1981)

Jan Neuwirth Praha 4 MOONBIKE/SILVINI
Muži M2 40 – 49 let (1980–1971)

Lukáš Nový Vráž Už nikam nespěchám
Muži M2 40 – 49 let (1980–1971)

Šárka Osvaldová Podlesí
Ženy Z2 36 – 45 let (1984–1975)

Dana Pačandová Praha 5 Hejvy¨s Intimmate team
Ženy Z3 46 a více let (1974– a méně)

Jan Pavlíček Dobříš STS Chvojkovice-Brod“B“
Muži M3 50 – 59 let (1970–1961)

Alexandr Pavlišen Bezděkov pod Třemšínem Drtič Bezděkov
Muži M3 50 – 59 let (1970–1961)

Jan Pejša Sedlčany smí být prázdné
Muži M2 40 – 49 let (1980–1971)

Jakub Peták Holšiny
Muži M1 18 – 39 let (2002–1981)

Vítězslav Plavec Slapy Běžecký klub Heřmanův Městec
Muži M2 40 – 49 let (1980–1971)

Martin Pokorný Mníšek pod Brdy SK Zahořany
Muži M2 40 – 49 let (1980–1971)

Jan Provazník Bohutín Bohutín
Muži M2 40 – 49 let (1980–1971)

Dita Punčochářová Dobris Joskatel
Ženy Z2 36 – 45 let (1984–1975)

Stanislav Rada Praha D5
Muži M1 18 – 39 let (2002–1981)

Michal Šafránek Dobříš dobris.net
Muži M1 18 – 39 let (2002–1981)

Martin Sajdl Pribram Zizkovsky tygri
Muži M1 18 – 39 let (2002–1981)

Alena Šálková Podlesí TJ Drmlovo pole
Ženy Z2 36 – 45 let (1984–1975)

Jana Slezakova Praha 6 Hejvys intimmate team
Ženy Z1 18 – 35 let (2002–1985)

Filip Souček Přibram Triklub Příbram
Muži M1 18 – 39 let (2002–1981)

Ondřej Španěl Dobříš OK Dobříš
Muži M2 40 – 49 let (1980–1971)

Vojta Španěl Dobříš
Junioři 16 – 17 let (2004–2003)

Martin Šrámek Hostivice
Muži M1 18 – 39 let (2002–1981)

Petr Staveník Praha
Muži M1 18 – 39 let (2002–1981)

Ondřej Strnad praha Stodůlky
Muži M1 18 – 39 let (2002–1981)

Vojtěch Suchopár Dobříš SK Vlaška
Muži M1 18 – 39 let (2002–1981)

Lucie Švecová Dobříš Fitforma
Ženy Z2 36 – 45 let (1984–1975)

Pavel Svoboda Dobříš SK Vlaška
Muži M3 50 – 59 let (1970–1961)

Vojtěch Svoboda Kladno
Muži M1 18 – 39 let (2002–1981)

Jan Trhoň Neratovice SHM Klub Neratovice
Muži M2 40 – 49 let (1980–1971)

Ivana Tymichova Pribram Strong Nation Pribram
Ženy Z2 36 – 45 let (1984–1975)

Zdeněk Ulč Jesenice – Osnice TJ Neplavec
Muži M1 18 – 39 let (2002–1981)

Dušan Uldrych Obořiště SDH Obořiště
Muži M2 40 – 49 let (1980–1971)

Daniel Vávra Dobříš TeamMax
Muži M3 50 – 59 let (1970–1961)

Štěpán Vidner Praha TSK Praha
Muži M1 18 – 39 let (2002–1981)

František Viktorin Byšice ZŠ Byšice
Muži M2 40 – 49 let (1980–1971)

Kateřina Voděrová Dobříš Horolezci Dobříš
Ženy Z2 36 – 45 let (1984–1975)

Tomáš Voltr Kadan
Muži M1 18 – 39 let (2002–1981)

Milan Vopička Příbram
Muži M2 40 – 49 let (1980–1971)

Martin Vrzal Praha
Muži M1 18 – 39 let (2002–1981)

Milan Zderadička Kladno Půlpáni Kladno
Muži M2 40 – 49 let (1980–1971)

Václav Zeman Dobříš Bell
Muži M1 18 – 39 let (2002–1981)

Vladislav Zušťák Praha 4 Triatlon Praha Háje
Muži M2 40 – 49 let (1980–1971)